Witaj !

Nazywam się Kasia Jarząbek.
Przywracam pasję i autentyczność w tym
co robisz zawodowo lub biznesowo.

Każdy ma jakąś historię. Ta jest moja.

Przez ponad dziesięć lat wspierałam małe, duże, korporacyjne firmy w realizacji inwestycji i szkoleń. Dla mnie to był bardzo intensywny czas napiętych grafików, wyśrubowanych terminów, tworzenia setki stron dokumentacji. Był to też czas ogromnej dawki wiedzy, inspiracji, rozwoju i działania. Dzisiaj patrzę na ten etap w moim życiu jak na coś bardzo dobrego, co pozwoliło mi poznać wiele biznesów od podszewki i nauczyć się w praktyce rzeczy, których żadna szkoła by mi nie dała. To był też etap, w którym mogłam praktykować odwagę, podnosić poprzeczkę i podejmować wyzwania. Czułam, że robię coś fajnego, coś co przynosi wymierne efekty, coś co służy ludziom. Jestem dumna z projektów, które zrealizowałam. Z przyjemnością obserwuję firmy, które do dzisiaj korzystają z efektów mojej pracy. Wiem, że to co robiłam miało sens.

Nie zawsze jednak czułam to co teraz. Były momenty kryzysowe, trudne i takie w których już nie chciałam pracować jako PM. Rola zawodowa w jaką weszłam pozwoliła mi być kreatywną, twórczą, samodzielną ale też narzuciła na mnie sporą odpowiedzialność. To ode mnie w dużej mierze zależało, czy zainwestowane przez firmę pieniądze, przyniosą oczekiwane efekty.

Owszem, odnosiłam sukcesy, ale też coraz częściej czułam, że brakuje mi siły i energii do działania. Praca, która była moją pasją stała się trudnym obowiązkiem, który mnie przerasta. Przestałam wierzyć w swoją wiedzę, kompetencje i możliwości. Przestałam wierzyć w siebie i w to co robię.
To był moment, w którym musiałam złapać dystans, odpocząć. Wycofałam się z zarządzania i odeszłam z pracy. Zaczęłam na nowo szukać siebie i swojej drogi. Tak w 2010 roku trafiłam na coaching. Szybko okazało się, że coaching jest dla mnie inspiracją i każe mi szukać czegoś więcej. Przypomniałam sobie, że zawsze chciałam studiować psychologię. Poszłam za głosem serca i ukończyłam kierunek o jakim marzyłam.

Dzisiaj mogę o sobie powiedzieć, że jestem psychologiem, coachem i trenerem. Pracuję z osobami, które czują się zmęczone tym co robią zawodowo, biznesowo, chcą uporządkować swoje sprawy, odzyskać równowagę, energię i siłę, po to by na nowo działać z wielką odwagą i satysfakcją.

Wierzę, że pasja i miłość do tego co robimy jest bardzo ważnym motorem napędowym do działania. Jeśli jeszcze w tym wszystkim jesteśmy sobą to o wiele łatwiej realizujemy cele, spełniamy swoje marzenia, pokonujemy przeszkody i podejmujemy odważne decyzje z wiarą, że sukces jest możliwy do osiągnięcia. Pasja i autentyczność daje nam radość, satysfakcję, poczucie spełnienia. Zanim jednak tak się stanie musimy to w sobie znaleźć. Z własnego doświadczenia wiem, że warto, a jak już znajdziemy to wszystko staje się możliwe.

Do zobaczenia na wspólnej drodze poszukiwania pasji i autentyczności !
Katarzyna Jarząbek

Czujesz się zmęczony prowadzeniem biznesu?
Twoja droga zawodowa przestała być satysfakcjonująca?
Chcesz przywrócić pasję i autentyczność, w tym co robisz?

Skontaktuj się ze mną