Bezpłatny webinar

Jak znaleźć w sobie odwagę i pójść własną drogą

 

7 maja, godz. 18:00

Ten webinar to nie zwykła rozmowa o tym co dla nas ważne, a rozmowa o odwadze, pokonywaniu lęku, przesuwaniu granic własnych możliwości. To rozmowa o pasji, która daje życiodajną energię i motywację do rozwoju na swoich własnych warunkach nawet w czasach tak trudnych w jakich jesteśmy teraz.

 

Z moim gościem, Joanna Szakoła porozmawiam o tym:
 
❤️ jak znalazła w sobie odwagę i zrobiła ten pierwszy krok ku sobie,
❤️ co zyskała dzięki postawieniu na siebie i swoją pasje,
❤️ jak rozwój pasji wpłynął na nią samą,
❤️ co dzięki pasji zmieniło się w jej życiu,
❤️ gdzie znajduje inspiracje,
 
i mnóstwo innych ciekawych pytań, które zadam ja i Ty biorąc udział w tym spotkaniu.

To będzie rozmowa inspirująca, motywująca i z dużą dawką pozytywnej energii.

Zapraszam
Kasia Jarząbek

Joanna Szakoła

Mówi o sobie, że jest fotografem, bo to ta droga stała się jej największą miłością. Z pasji do fotografii powstała Photoshoot with Joanna, gdzie można obejrzeć jej prace. Jej zdjęcia ukazały się w Ekspressie Biznesu, piśmie PG, na okładce singla „Bliżej Gwiazd” Gabrysi Borys, a jedno z podróży do Tanzanii zostało wyróżnione przez National Geographic i wydrukowane w Traveler (widzisz je na banerze u góry). Na co dzień zajmuje się fotoreportażem, fotografią portretową, mody, wizerunkową. Jak sama podkreśla: jestem tam, gdzie są ludzie.

Katarzyna Jarząbek

Przez ponad dziesięć lat zajmowała się zarządzaniem. Odnosiła sukcesy, ale też coraz częściej czuła, że potrzebuję czegoś nowego. Zaczęła szukać siebie na nowo. Sięgnęła do marzeń i dała sobie przestrzeń do zmian. Dzisiaj mówi o sobie, że jest psychologiem, coachem i trenerem. Wierzy, że pasja i autentyczność daje nam radość, satysfakcję, poczucie spełnienia. Zanim jednak tak się stanie musimy to w sobie znaleźć, a jak już znajdziemy to wszystko staje się możliwe.

Zapisz się na webinar

 

Wypełnij formularz i weź udział w webinarze
„Jak znaleźć w sobie odwagę i pójść własną drogą”

.