Coaching indywidulny

to intensywna forma pracy nad sobą w formule jeden na jeden. Pozwala przyjrzeć się temu co dla nas ważne, zmierzyć się z przeszkodami, stworzyć przestrzeń do rozwoju i perspektywę do zmian. Jest narzędziem, które buduje wiarę, otwiera serce i daję odwagę do działania.

Kiedy warto sięgnąć po coaching

Każdy z nas może wprowadzić zmiany do swojego życia, ale nie każdy decyduje się zrobić to samodzielnie. Wielu z nas potrzebuje drugiej osoby, która pozwoli przejrzeć się jak w lustrze i zmierzyć z tym co stanowi ogromne wyzwanie.

Jeśli chcesz uporządkować swoje życie, zweryfikować cele, utrzymać motywację do działania, odkryć swój potencjał, zbudować wiarę w siebie, to coaching jest najlepszym do tego narzędziem.

Czego się możesz spodziewać

Coaching, to praca nad sobą a ona jest najtrudniejsza. Jeśli jednak zdecydujesz się i wprowadzisz do swojego życia to na czym Ci zależy to już nic nie będzie takie samo. Będzie lepsze, prawdziwsze, piękniejsze, bo będzie Twoje. W trakcie procesu coachingowego lepiej poznasz siebie, zweryfikujesz schematy jakimi kierujesz się w życiu, zmierzysz się z przekonaniami i nawykami, które Ci nie służą. Posłuchasz serca i uświadomisz sobie co jest dla Ciebie naprawdę ważne. Zyskasz otwartość i gotowość do zmian. Zwiększysz skuteczność i trwałość podejmowanych działań.

Jak długo trwa proces coachingowy

 

Coaching indywidualny trwa od 6 do 12 sesji. Każda sesja trwa 60 minut. Odstępy między sesjami wynoszą 14 dni. Można je skrócić maksymalnie do 7 dni. Łącznie pracujemy od 3 do 6 miesięcy. Zgodnie z etyką ICF (którą się kieruję) istnieje możliwość wydłużenia procesu coachingowego do 12 miesięcy.

 

Co jest moją inspiracją

 

W pracy coachingowej kieruję się aktualną wiedzą psychologiczną dotyczącą motywacji, emocji, procesów poznawczych, celów, siły woli, czy podejmowania decyzji. Szczególnie inspiruję się:

  • Terapią Skoncentrowaną na Rozwiązaniach, która jest doskonałym punktem odniesienia do budowania zmian w oparciu o nasze potrzeby, zasoby, umiejętności, środowisko w jakim funkcjonujemy;
  • badaniami dr Brené Brown dotyczącymi odwagi, wrażliwości, autentyczności, pozwalające na samopoznanie i odważne działanie.

Pracuje zgodnie z wytycznymi ICF (International Coach Federation).

 

Zanim zdecydujesz się na coaching

 Odpowiedz sobie na pytanie „czy jestem gotowy(a) na wprowadzanie w moim życiu zmian” Jeśli w skali od 1 do 10 Twoja odpowiedź brzmi 10 to umów się ze mną na wstępną konsultację. Razem zdecydujemy, czy chcemy ze sobą pracować.