Gratisowa konsultacja

Czujesz, że jesteś zmęczona pracą, która nie daje ci takiej satysfakcji jakbyś chciała a każdy kolejny poniedziałek już w niedziele staje się trudny?

Chcesz rozkochać się pracy na nowo, w tej w której są albo w zupełnie nowej?

Chcesz bez wyrzutów sumienia iść za głosem serca i robić to, co ci w duszy gra?

Jeśli przynajmniej na jedno z tych pytań odpowiedziałaś TAK to pora umówić się na konsultację. 

To 30 minutowe bezpłatne spotkanie online na platformie zoom. Skupimy się na twoim problemie związanym z obszarem zawodowym i wspólnie poszukamy rozwiązania. A później zdecydujesz co dalej.

Opinie

Choć spotkanie nie było długie, otworzyło mi oczy. Wyraźnie zobaczyłam, że czas powiedzieć sobie STOP, zastanowić się, co mam załadować do mojej taczki i dopiero potem ruszyć dalej. Co ciekawe (i ważne) wywołało u mnie wiele emocji, które na pewno popchną mnie do działania.

Kasia

Konsultacja dała mi świeże spojrzenie, a także pokazała mi, na co zwrócić uwagę. Dała mi dystans i możliwość spojrzenia „z boku” na moją pracę i to, co jest mi w niej potrzebne, a co chcę w niej zmienić.

Ania

Spotkanie dało mi potwierdzenie, że temat wypalenia zawodowego jest dla mnie ważny w tej chwili. Zobaczyłam nowe pomysły, które będą być może pomocne, aby poradzić sobie z nim dopóki nie znajdę nowej pracy. Nowe spojrzenie na pracę nad sobą i moimi talentami oraz umiejętnościami.

Agnieszka

Opinie zostały zweryfikowane. Działania związane ze zbieraniem, publikowaniem i weryfikacją opinii zostały opisane w § 14 Regulaminu.