PASJA I AUTENTYCZNOŚĆ

Czy to co robię jest moją pasją, daje mi radość i poczucie sensu?

Każdy z nas ma marzenia, cele, wyzwania. Jedni podejmują odważne działania nawet jak wynik jest niepewny i mało przewidywalny, bo to co robią wiąże się z ich pasjami, daje im radość i poczucie sensu. Są też tacy, którzy w zakamarkach swojej duszy cichutko marzą o tym co chcieliby zmienić, jaką drogą pójść ale boją się albo nie wiedzą, jak to zrobić.

Nie wiem co do Ciebie bardziej pasuje, ale skoro tutaj jesteś to wypełnij test i sprawdź na ile to co robisz (zawodowo) jest Twoją pasją, daje Ci radość i poczucie sensu?

 

Wystarczy kilka minut żeby dowiedzieć się:

 

❤️ czy to co robisz jest Twoją pasją,

❤️ daje Ci radość i poczucie sensu,

❤️ inspiruje Cię do działania i motywuje do wyzwań,

❤️ wyzwala odwagę do ciągłego rozwoju i sięgania po więcej.

Jak pobrać bezpłatny test?

 

Aby pobrać test podaj swoje imię i adres mailowy. Na swoją skrzynkę otrzymasz test wraz z wynikami. W ciągu kolejnych dni otrzymasz ode mnie maile związane z pasją i autentycznością w życiu zawodowym. Być może będą dla Ciebie dodatkową inspiracją.

.

Przez ponad dziesięć lat zajmowałam się zarządzaniem. Każdy kolejny projekt uczył mnie czegoś nowego, był inspiracją do działania, stanowił wyzwanie, którego chciałam się podjąć. Odnosiłam sukcesy, ale też coraz częściej czułam, że potrzebuję zmian. Zaczęłam szukać siebie na nowo. Sięgnęłam do marzeń i dałam sobie przestrzeń zmiany. Dzisiaj mogę o sobie powiedzieć, że jestem psychologiem, coachem i trenerem. Wierzę, że pasja i autentyczność daje nam radość, satysfakcję i poczucie spełnienia. Zanim jednak tak się stanie musimy to w sobie znaleźć. Z własnego doświadczenia wiem, że warto, a jak już znajdziemy to wszystko staje się możliwe.

 

Kasia Jarząbek
Do zobaczenia na wspólnej drodze poszukiwania pasji i autentyczności !!!