Rozkochaj się

w pracy na nowo

Szkolenie on-line na żywo  👉  START – MARZEC 2022

|

Tęsknię za poczuciem, że to co robię ma sens, firma widzi moje zaangażowanie i dba o mój rozwój.

|

Tęsknię za kreatywnością, niezależnością w podejmowani decyzji i działaniem w zgodzie ze sobą.

|

Tęsknię za rozwojem, kontrolą zdarzeń, za poczuciem, że moja praca przekłada się na większe dobro.

Ty też za tym tęsknisz?

Za swobodą działania. Za dniem, w którym nikt nie dyktuje bezsensownych warunków. Za pracą w swoim tempie, bez zbędnej presji. Za zaangażowaniem, radością i poczuciem sensu.

Nie jesteś jedyna. Wiele kobiet, które przychodzą do mnie na konsultacje indywidualne dokładnie tego chcą. 

Chcą przestać być niewidzialnym pionkiem w grze. Chcą, żeby szef doceniał ich pracę. Chcą spokojnie spotkać się z zespołem i podjąć decyzję na które mają realny wpływ.

A jeśli prowadzą swoją działalność, to bez wyrzutów sumienia, w ciągu dnia pójść na spacer albo ugotować obiad bez myślenia, ile jeszcze pracy czeka na mnie wieczorem.

Na bazie moich doświadczeń, pracy z różnymi klientkami oraz wiedzy psychologicznej w obszarze syndromu wypalenia zawodowego stworzyłam program „Rozkochaj się w pracy na nowo.” Po to żebyś w małej kameralnej grupie kobiet, które mają podobne problemy do twoich, mogła zatrzymać się, uruchomić refleksje, sprawdzić czego naprawdę chcesz i w końcu pójść własną drogą.    

Zastanawiasz się czy to w ogóle możliwe mieć taką pracę o jakiej marzysz? A może myślisz, że to totalna abstrakcja? Od razu powiem, że NIE i mam na to dowody. Mnóstwo wywiadów z kobietami, które były wypalone zawodowo albo na drodze do wypalenia. Zdecydowały się podjąć odważne decyzje. Wzięły sprawy w swoje ręce i dzięki temu dzisiaj robią to co ma przede wszystkim dla nich sens.

Kliknij poniżej i posłuchaj różnych historii WYWIADY

Szkolenie na żywo w trybie on-line.

Mała, kameralna grupa, max. 10 osób.

i

Materiały i ćwiczenia do pracy własnej.

Nagrania do odsłuchania po spotkaniu.

Szkolenie on-line „Rozkochaj się wpracy na nowo”

 • To trzymiesięczne szkolenie on-line na żywo.
 • 6 spotkań po 2 godziny zegarowe w ciagu trzech miesięcy.
 • W każdym miesiącu 2 spotkania według ustalonego wcześniej harmonogramu.
 • Szkolenie w małej, kameralnej grupie maksymalnie 10 osobowej.
 • Gwarantowana moja pełna obecność i zaangażowanie na każdy spotkaniu – to nie nagrania wideo.
 • Każde spotkanie poświęcone innemu zagadnieniu.
 • Po każdym spotkaniu otrzymasz link do nagrania, które możesz odsłuchać w ciągu 7 dni.
 • Do każdego spotkania przygotujesz się mając do dyspozycji ćwiczenia, wskazówki i narzędzia, które pomogą zająć się różnymi obszarami.
 • Materiałyotrzymasz cyklicznie. Pierwsze na dwa tygodnie przed rozpoczęciem udziału w programie. Kolejne tuż po każdym spotkaniu. Celowo nie dostaniesz dostępu do całości od razu żebyś na spokojnie mogła przepracować swoją sytuację, w określonym przez szkolenie rytmie.
 • BONUS – w ciągu całego programu i dwa miesiące po jego zamknięciu możesz skorzystać z dodatkowej godzinnej konsultacji u mnie.

  Program szkolenia

   

  Spotkanie 1

  „Moja własna historia – w jakim punkcie życia jestem.”

  Spotkanie 2:

  „Schematy, przekonania, powody, dla których sabotuje siebie.”

  Spotkanie 3:

  „Wewnętrzny kompas – wartości i potrzeby – moje, nie cudze”.

  Spotkanie 4

  „Siła self compasion – pokochaj siebie jak najlepszą przyjaciółkę.” 

  Spotkanie 5:

  „Strefa wpływu – co mogę, czego nie mogę, na co mam wpływ.”

  Spotkanie 6:

  „Odwaga życia po swojemu – historia, którą piszę od nowa.”

  Masz wątpliwości – dowiedz się więcej

   

  Czy ten program jest dla mnie?

  Nie jesteś przekonana, że program jest dla ciebie, to najlepiej umów się ze mną na 30 minutową konsultację on-line lub rozmowę telefoniczną. Dopiero potem zdecyduj, czy chcesz w nim wziąć udział. 

  Czy to mi naprawdę pomoże?

  Jeśli nie jesteś przekonana do udziału w programie już teraz to umów się ze mną na 30 minutową konsultację on-line lub rozmowę telefoniczną. Wtedy zdecydujesz, czy ten program jest dla ciebie. Być może potrzebujesz innego wsparcia. Pomogę ci ocenić tą sytuację.   

  Czy otworzę się przed grupą?

  Grupa, która ma podobne problemy i potrzeby ma w sobie ogromną siłę. Jest naturalnym źródłem motywacji, która jest bardzo potrzebna na etapie zmian. Ponadto ja będę na każdym spotkaniu i moim zadaniem jest pilnować, aby nikt nie przekraczał granic, nie wywoływał dyskomfortu u innych uczestników. Nikt nie będzie naciskał na siłę. 

  Nie jestem pewna czy to dobry moment na zmiany.

  Zmiany w życiu zawodowym zwykle nie są łatwe. Wymagają wysiłku i podjęcia wielu różnych decyzji. Najlepiej umów się ze mną na 30 minutową konsultację on-line lub rozmowę telefoniczną. Dopiero potem zdecyduj, czy to jest dobry moment na zmiany. 

  Czy pod wpływem programu zmienię pracę?

  To nie jest celem programu. Celem jest poukładać obszar zawodowy tak aby było ci w nim dobrze. Sama zdecydujesz, czy wiąże się to ze zmianą pracy, założeniem/zamknięciem własnej firmy czy poukładaniem reguł w tym miejscu, w którym jesteś od nowa, na twoich warunkach. 

  Co jeśli nie będzie mnie na jakimś spotkaniu?

  W pewien sposób będzie to twoja strata. Ale nie martw się, spotkania będą nagrywane. Będziesz mogła go obejrzeć przez kolejne 7 dni. Poza tym masz do dyspozycji dodatkową sesję coachingową, którą możesz wykorzystać w celu nadrobienia straconego spotkania. Poza tym przed każdym spotkaniem otrzymujesz materiały do pracy indywidualnej. To co stracisz, to praca w grupie. 

  Jak mogę zapłącić za udział w szkoleniu?

  Płatność za udział w szkoleniu odbywa się w bezpieczny sposób za pośrednictwem platformy Przelewy24. Będzie ona możliwa w momencie uruchomienia sprzedaży na mojej stronie w sklepie internetowym.

  Czy otrzymam fakturę albo inny dowód zakupu?

  Tak. Po dokonaniu zapłaty w sklepie, niezależnie, czy zaznaczysz opcję chcę fakturę na firmę czy nie i tak fakturę otrzymasz. Jeśli nie zaznaczysz opcji faktura na firmę wówczas dostaniesz fakturę na osobę fizyczną, wpisaną w zamówieniu. 

  Czy mogę płatność rozłożyć na raty?

  W tej kwestii skontaktuj się ze mną indywidualnie. Porozmawiamy, co możemy z tym zrobić.