ZRÓB TEST

I SPRAWDŹ

Czy to, co robisz zawodowo jest pasjonujące, daje ci radość i poczucie sensu.

Rano szybko wciskasz się w garsonkę, chociaż tak naprawdę wolisz dżinsy. Do torby wrzucasz laptopa i dokumenty, które ogarniałaś do późnych godzin nocnych. Czujesz, że to będzie trudny dzień. Jest dopiero wtorek, a Ty już marzysz o piątku i zamknięciu biura na trzy spusty.  

a może …

Rano budzi cię zapach pysznej kawy. Spokojnie wstajesz. Zakładasz to, co lubisz, a nie to, co ci każą. Z uśmiechem na twarzy podśpiewujesz pod nosem, chociaż wiesz, że raczej fałszujesz. Z lekkością w sercu pakujesz rzeczy, które będą ci potrzebne do pracy. Czujesz, że to będzie fajny dzień.

Nie wiem, który scenariusz bardziej do ciebie pasuje.

Ale jak już tutaj jesteś, wystarczy kilka minut, żeby upewnić się, że to, co robisz:

jest ciekawe, pasjonujące i twoje

nakręca cię każdego dnia, inspiruje i motywuje do wyzwań

daje ogromną satysfakcję, radość i poczucie spełnienia

jest blisko twojego zawodowego nieba

czasami cię pasjonuję, daje radość i poczucie sensu

zdarza się, że odbiera energię i powoduje niezadowolenie

zbliża cię do wypalenia zawodowego

często wywołuje złość, frustrację, niepewność

odbiera siły, zaangażowanie, potencjał i chęć do działania

Zrobisz test i co dalej?

 

Od razu dostaniesz wynik w formie opisu. Zobaczysz jak to jest u ciebie. Czy bliżej ci do zawodowego nieba, czy do wypalenia. Później zdecydujesz, co chcesz z tym zrobić dalej.

Na dobry początek otrzymasz ode mnie 3 prezenty:

Ćwiczenie coachingowe, które pomoże ci odkryć, co cię pasjonuje, daje radość i poczucie sensu oraz jak możesz to wykorzystać w swojej pracy zawodowej. Dostaniesz je mailem wraz z instrukcją i formularzem w PDF. Najlepiej zrób je zaraz po otrzymaniu wiadomości. 

BONUS – podcast z Moniką, instruktorką Pilatesu, która dzisiaj robi to, co kocha. Zanim tak się stało przeszła przez wypalenie, strach, niepewność. To historia o tym, jak szukała „plasterka na wypalenie” a znalazła pasję, która stała się wymarzoną pracą.

Gratisowa konsultacja, to spotkanie 1:1 ze mną, które trwa ok. 40 minut. Mini sesja podczas której skupisz się w 100% na sobie i swojej sytuacji zawodowej. To doskonała okazja żeby sprawdzić, czy to dobry moment na zmiany i czy praca caochingowa jest teraz odpowiednia dla ciebie.

Jak pobrać bezpłatny test?

Aby pobrać test podaj swoje imię i adres mailowy. Zaraz po tym zostaniesz przekierowana na stronę, gdzie czeka na ciebie test. Wystarczy klinąć, wypełnić i przeczytać wynik. Nie zajmie ci to więcej niż 5 minut.

.

PRACA TO NIE HOBBY!

Nie wykonujesz jej tylko wtedy, kiedy masz na to ochotę.

To połowa życia, które spędzasz w miejscu ukochanym albo znienawidzonym.

Pomagam rozkochać się w pracy na nowo. Odzyskać równowagę, energię i siłę. Iść za głosem serca i  robić to, co w duszy gra. Co pasjonuje, daje radość i poczucie sensu. 

Jestem psychologiem i coachem. Wierzę, że pasja i miłość do tego co robimy jest motorem napędowym do działania. Daje nam radość, poczucie spełnienia i satysfakcji. Zanim tak się stanie trzeba poszukać tego co nam w duszy gra, tej zawodowej duszy. Z własnego doświadczenia wiem, że warto. Bo jak już znajdziemy, to wszystko staje się możliwe. 

A prywatnie? Jestem miłośniczką kotów. Aktualnie to dwie kotki Leda i Luna. Kocham Mazury. To jest moje miejsce na ziemi. 😉

 Kasia Jarząbek