Rozwiń
skrzydła

Masz mnóstwo pomysłów na przeróżne projekty. Starasz się je realizować,
ale nie zawsze Ci to wychodzi. Uciekają Ci terminy, zapominasz o istotnych kwestiach, w rezultacie odkładasz na później albo całkiem rezygnujesz.

Dla kogo

Program „Rozwiń skrzydła” powstał z myślą o takich osobach jak Ty, aby pomóc Ci zbudować krok po kroku projekt w oparciu o Twoje własne pomysły, ale osadzone na ziemi, realistyczne, dostosowane do Twoich indywidualnych możliwości.

Jeśli:

 • masz szufladę pełną pomysłów na projekty i nie bardzo wiesz od którego zacząć,

 • próbowałeś swoich sił, ale czujesz, że trzeba coś zmienić, by osiągnąć lepszy efekt,

 • chcesz nauczyć się efektywnie zarządzać swoimi projektami, tak, by cieszyć się z ich realizacji i w końcu na nich zarabiać.

  … to program rozwiń skrzydła pozwoli Ci zaplanować i zrealizować przemyślany projekt dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb, co będzie stanowiło dobrą bazę doświadczeń na przyszłość.

Jak długo trwa program

Program podzielony jest na dwa etapy. Pierwszy to szkolenie podstawowe, które trwa cztery miesiące (12 spotkań). Tutaj stworzysz szczegółowy plan swojego projektu. Drugi etap to mastermind realizowany przez kolejne 6 miesięcy (1 spotkanie na miesiąc), kiedy stopniowo będziesz wdrażać swój projekt, po to, by zweryfikować co zrobiłeś, na jakim jesteś etapie, co zmodyfikowałeś. Cały program trwa 10 miesięcy. Możesz wziąć udział w całym programie lub tylko w szkoleniu podstawowym.

Czego możesz się spodziewać

 

Program jest podzielony na etapy, tak, by stopniowo planować projekt a następnie go zrealizować.
Najpierw stworzysz podstawy. Przypomnisz sobie projekty w jakich brałeś udział. Zweryfikujesz czym dla Ciebie jest sukces projektowy i po czym poznasz, że go osiągnąłeś. Zajrzysz do projektów, w których odniosłeś porażkę, po to by uniknąć w przyszłości podobnych błędów. Zbadasz swoje możliwości w kontekście czasu, finansów, organizacji pracy. To wszystko zamkniesz klamrą własnych potrzeb i wartości istotnych w Twoim życiu.

Wyciągniesz swoje projekty z szuflady. Przeanalizujesz pomysły uwzględniając przy tym rezultaty jakich oczekujesz po ich zrealizowaniu oraz korzyści jakie może otrzymać odbiorca projektu. Przyjrzysz się swoim planom i podejmiesz decyzje, które z tych pomysłów tak na prawdę mają szansę być zrealizowane, które warto odłożyć lub zmodyfikować. Zbudujesz wstępną koncepcję projektu.

Na podstawie swoich materiałów, notatek, przemyśleń i wniosków zbudujesz realne do zrealizowania cele projektowe. Uwzględnisz to co pragniesz osiągnąć i zweryfikujesz, czy masz szansę to zrobić biorąc pod uwagę swoje indywidualne możliwości. Dzięki temu wybierzesz konkretny projekt do zrealizowania.

Opracujesz szczegółowy plan działania uwzględniający wszystkie elementy niezbędne do zarządzania swoim projektem. Stworzysz strukturę projektu, która będzie punktem odniesienia w trakcie jego realizacji.

Na tym etapie zakończysz szkolenie podstawowe i przejdziesz do odważnego działania. Tutaj już będziesz dysponować wszystkim co jest Ci potrzebne, by zrealizować swój projekt. Przez kolejne 6 miesięcy będziesz mógł realizować go samodzielnie albo korzystać ze wspierających spotkań w postaci mastermindów.

 

Jak pracujemy

 

Wszystkie spotkania odbywają się w formie on-line w małej grupie szkoleniowej. Spotkania są z góry zaplanowane i każde trwa 2 godziny.

 

Materiały szkoleniowe

 

W ramach szkolenia otrzymujesz materiały wspomagające Twoją pracę i ułatwiające proces tworzenia projektu. Jest to pewnego rodzaju drogowskaz. Program został stworzony w oparciu o standardy zarządzania projektami oraz moje doświadczenia w roli Project Managera.

  Od czego zacząć

   

  Najlepiej umów się ze mną na bezpłatną konsultację indywidualną.

  Dzięki temu sprawdzisz:

  • czy ten program jest dla Ciebie,
  • czy ja jestem tą osoba, z którą chcesz pracować,
  • czego potrzebujesz i czy to jest dobry moment na działanie.

   

  Dlaczego możesz mi zaufać

   

  Przez ponad 10 lat zajmowałam się zarządzaniem. Współpracowałam z firmami z wielu branż wdrażając ich pomysły biznesowe. Doświadczenie jakie zdobyłam pozwoliło mi z sukcesem zorganizować trzy edycje ogólnopolskiej kampanii „Poznaj coaching”, w której być może Ty też brałeś udział. Wszystkie działania jakie dzisiaj realizuję w ramach swojej firmy najpierw rozpisuje jak projekt a później zabieram się do realizacji. Wiem, że ten schemat działa i dlatego proponuje go również Tobie.

  Katarzyna Jarząbek

  Program Rozwiń skrzydła

  Dwie opcje do wyboru

   

  =

  Szkolenie podstawowe

   

  12 dwugodzinnych spotkań (przez 4 m-ce)
  spotkania w małej grupie w formie on-line
  materiały do pracy indywidualnej
  zadania do wykonania po każdym spotkaniu ułatwiające opracowywanie projektu
  feedback – opinie udzielane z mojej strony oraz od uczestników grupy
  stały kontakt ze mną w trakcie trwania programu

   

  Płatność ratalna:

  1250 zł / miesiąc

  Płatność jednorazowa:

  4 200,00

  A

  Szkolenie podstawowe plus mastermind

   

  12 dwugodzinnych spotkań (przez 4 m-ce)
  mastermind 1/m-c przez 6 miesięcy
  spotkania w małej grupie w formie on-line
  materiały do pracy indywidualnej
  zadania do wykonania po każdym spotkaniu ułatwiające opracowywanie projektu
  feedback – opinie udzielane z mojej strony oraz od uczestników grupy
  stały kontakt ze mną w trakcie trwania programu

   Płatność ratalna:

   Szkolenie podstawowe 

   4 miesiące x 1250 zł / miesiąc

   Mastermind

  350 zł płatne 1/m-c przez 3 m-ce
  350 zł płatne co drugi m-c przez 6 m-cy

  Płatność jednorazowa:

  6 000,00