Jestem Milenialsem. Jestem leniwa. Lubię mieć wolne wieczory.

Z ogromnym uśmiechem na twarzy, tak o sobie powiedziała Alicja, kiedy zaprosiłam ją do rozmowy o jej zmianie zawodowej.

Alicja przez kilka lat była związana z korporacją. Praca była świetna. Mnóstwo się tam nauczyła ale przyszedł też czas kiedy zaczęło ją coś uwierać. 

Momentem przełomowym był urlop. Leżąc na plaży, wysmarowaną olejkiem wspólnie z przyjaciółką narzekała, że musi już wracać do swoich obowiązków. Wtedy usłyszała od kolegi że on swoją pracę lubi i cieszy się, że już do niej wraca.

Pomyślała – ja też tak chcę!

Dzisiaj Alicja prowadzi internetową szkołę angielskiego pod nazwą Furtka.  Pomaga innym lepiej dogadywać się po angielsku w pracy tak, żeby czuli się pewnie i mogli bez językowych barier podbijać cały świat.

A skąd nazwa Furtka? Bo angielski to furtka do lepszej pracy. A lepsza praca to lepsze życie. Dokładnie takie stworzyła sama dla siebie Alicja.

Posłuchaj naszej rozmowy zobacz jak Alicja postawiła na siebie aby nie ugrzęznąć w miejscu, które zaczęło fundować jej wypalenie zawodowe. Jakie sygnały alarmowe związane z wypaleniem pojawiały się w jej życiu zawodowym. Co pomogło jej zejść z tej drogi zanim dotarła do ostatniego etapu wypalenia. 

Klikaj i oglądaj 😉🙃😁

Wywiadu udzieliła Alicja Kluczkowska

Właścicielka internetowej szkoły lepszego angielskiego FURTKA